ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

به گزارش خبرگزاری «وال استریت ژورنال» که ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) منتشر شد، «ماسایوشی سان»، یکی از میلیاردهای ژاپنی و از بنیان‌گذاران گروه مالی و بانکی «سافت بانک»، با سرمایه‌گذاری در بیت کوین، چیزی بیش از ۱۳۰ میلیون دلار سرمایه را از دست‌داده است. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

به نقل از افراد آگاه و نزدیک به سان، وی این سرمایه‌گذاری را به توصیه «پیتر بریگر»، معاون بخش مدیریت دارایی‌های گروه شرکت‌های سرمایه‌گذاری «فورترس» (Fortress Investment Group) صورت داده است.

بنا بر گزارش‌ها، فورترس در سال ۲۰۱۳ بیت کوین خریداری می‌کند. در فوریه ۲۰۱۷، درست زمانی که «سافت بانک» این شرکت را خریداری نمود، دارایی‌های این شرکت که شامل ارزهای دیجیتال نیز می‌شوند، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار ارزش داشتند.

بااین‌حال، آقای سان، اواخر سال ۲۰۱۷، در دوران اوج قیمت در بازار ارزهای دیجیتال، با قیمت هر واحد ۲۰,۰۰۰ دلار، بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری نمود و اوایل سال ۲۰۱۸ نیز با کاهش قیمت‌ها سرمایه‌های خود را به فروش رساند.

به نقل از خبرگزاری «بلومبرگ»، سرمایه خالص ماسایوشی چیزی در حدود ۱۸.۸ میلیارد دلار برآورد شده و این در حالی است که این رقم طی سال گذشته با رشد ۵۴ درصدی روبه‌رو بوده است.

از دست رفتن 130 میلیون دلار از دارایی یک میلیاردر ژاپنی به دلیل سرمایه‌گذاری در بیت کوین

گروه شرکت‌های «سافت بانک» در طرف دیگر سود سالانه ۶.۳ میلیارد دلار را عاید سهام‌داران خود می‌کند. در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸، «کوین تلگراف» گزارش کرد که این شرکت درحال‌توسعه سرویسی مبتنی بر بلاک چین است تا بتوان به‌وسیله آن بر روی تلفن‌های همراه، پرداخت بین اپراتوری را صورت داد.

انتشار این خبر در حالی است که به‌تازگی «استیو وزنیاک»، از بنیان‌گذاران شرکت اپل نیز که ارزش خالص سرمایه‌هایش به بیش از صد میلیون دلار می‌رسد، اذعان کرد که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

کوین تلگراف در ماه ژانویه خبری را منتشر نمود که بر اساس آن ادعا می‌کرد وزنیاک پس از رسیدن قیمت بیت کوین به رقم بیست هزار دلار در دسامبر سال ۲۰۱۷، آنها را به فروش رسانده است.

منبع: cointelegraph
 

از دست رفتن ۱۳۰ میلیون دلار از دارایی یک میلیاردر ژاپنی به دلیل سرمایه‌گذاری در بیت کوین


ارز دیجیتال

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کوین ,دلار ,سرمایه‌گذاری ,میلیون ,قیمت ,شرکت ,میلیون دلار ,میلیاردر ژاپنی ,دلیل سرمایه‌گذاری ,میلیارد دلار ,کوین سرمایه‌گذاری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پـــــارکو تـــــراول موزیک باحال درخواستی آموزشی خراشادی زاده جعفر من یک پشت کنکوری هستم! خدمات کامپیوتری آوای دانش https://keramatzade.com ایران سایت کتابخانه سید احمد خمینی(ره) بندرعباس